Економетрікс ньюз


Більше 40 держпрограм затвердять в рамках підготовки бюджету РФ до 2014 р.

knoxdiggs.com - 10/03/2011

Більше 40 держпрограм затвердять в рамках підготовки бюджету РФ до 2014 р.

В рамках підготовки проекту федерального бюджету РФ на 2012-2014 роки належить розробити 42 держпрограми, в квітні вони повинні бути внесені в уряд, повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.

"Всього належить підготувати 42 держпрограми, в квітні вони повинні бути внесені в уряд", - сказав Путін, відкриваючи у четвер нараду по підготовці довгострокових державних програм.

Прем'єр відзначив необхідність приділити особливу увагу фінансової збалансованості цих програм.

"Нам потрібні реалістичні документи, з чітким набором кроків і заходів, забезпечених бюджетними ресурсами. Нам потрібно зробити все для того, щоб на етапі виходу з кризи ухвалити збалансовані, реалістичні рішення, але, безумовно, що забезпечують розвиток", - сказав глава уряду.
Торкаючись ефектів, пов'язаних з впровадженням держпрограм, на які може розраховувати уряд, Путін підкреслив важливість того, щоб робота кожного федерального органу виконавчої влади була тісно пов'язана із загальними пріоритетами розвитку.

"Повинно бути серйозно підвищено якість управління бюджетними коштами і іншими інструментами державної політики. Так, в рамках держпрограм необхідно забезпечити скоординоване використання механізмів правового регулювання, митних і податкових пільг, федерального майна", - сказав він.

Глава уряду також підкреслив необхідність проведення жорсткої бюджетної політики.

"Найближчими роками нам важливо вирішити проблему дефіциту федерального бюджету, звести його до нуля, знов почати накопичувати наші резерви", - сказав він.

В рамках нової структури бюджету уряд повинен чіткіше розставити пріоритети, зосередитися на ключових проектах соціального, економічного, науково-технологічного розвитку, забезпечити неухильне виконання програм у сфері національної безпеки і зміцнення обороноздатності країни, відзначив Путін.

"Як ми і домовлялися, базою для держпрограм повинні стати проекти, включені в Основні напрями діяльності уряду. Також повною мірою необхідно використовувати досвід, напрацьований в рамках нацпроектів", - сказав він.