Економетрікс ньюз


Учасники Російського форуму в Швейцарії обговорять економічну кризу

knoxdiggs.com - 13/03/2011

Учасники Російського форуму в Швейцарії обговорять економічну кризу

Учасники стартуючого в неділю двохдневого Російського економічного і фінансового форуму в Швейцарії обговорять наслідки світової економічної кризи і стратегію розвитку банківського сектора Росії на період до 2015 року.

Особливу увагу планується приділити особливостям еволюції фінансового і банківського ринку РФ з урахуванням нової стратегії розвитку банківської галузі. На порядку денному також - проблеми вдосконалення грошово-кредитної політики, оптимізації оподаткування, державного регулювання фінансових ринків і діяльності банків.
Крім того, на конференції пройде обговорення сучасного політичного положення в Росії і законотворчої діяльності Держдуми і Ради Федерації, включаючи антикризові закони і законодавство в економічній і фінансовій сферах. Учасники форуму зможуть висловити свою думку з цих питань в рамках круглого столу "Роль законодавчої і виконавчої влади в захисті національного промислового і банківського капіталу".

За традицією, учасники конференції розглянуть проблеми розвитку російсько-швейцарського економічного співробітництва і обговорять конкретні двосторонні коопераційні проекти.

У форумі візьмуть участь зампред уряди РФ Олександр Жуков, замміністра фінансів РФ Сергій Шаталов, замміністра економічного розвитку РФ Андрій Слепньов, керівник ФСФР Володимир Міловідов, президент-голова правління банку "ВТБ 24" Михайло Задорнов, член ради директорів ЦБ РФ Михайло Сухов, представники Держдуми і Ради Федерації, банковського- і співтовариства бізнесу.