Нафта дорожчає на тлі зростання світових фондових індексів
Економетрікс ньюз

Нафта дорожчає на тлі зростання світових фондових індексів

20 квітня 2010 року

Нафта дорожчає на тлі зростання світових фондових індексів

Вартість нафти у вівторок в Нью-Йорку підвищилася до 82,3 долара за барель на тлі зростання основних світових фондових індексів, повідомляє Ассошиейтед Прес.

На 15.58 мск на електронних торгах у Нью-Йорку нафта з постачанням в травні подорожчала на 85 центів, або на 1%, - до 82,3 долара за барель. На 16.08 мск спотова ціна на нафту марки Brent з травневим постачанням в Лондоні підвищилася на 11 центів, або на 0,1%, - до 83,72 долара за барель.

Промисловий індекс Доу-Джонса DJIA (Dow Jones Industrial Average) виріс на 0,7% у понеділок після того, як Citigroup опублікувала кращі, ніж очікувалося, показники виручки і прибутку. Крім того, у вівторок виросли головні азіатські фондові індекси.
За підсумками понеділка на нью-йоркській біржі NYMEХ (New York Merchantile Exchange) вартість травневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil склала 81,45 долара за барель, знизившись на 1,79 долара на тлі звинувачень уряду США на адресу інвестиційного банку Goldman Sachs, а також на тлі закриття більшості аеропортів Європи, через хмари вулканічного попелу.