Чистий прибуток Volkswagen у I кварталі виріс майже удвічі
Економетрікс ньюз

Чистий прибуток Volkswagen у I кварталі виріс майже удвічі

21 квітня 2010 року

Чистий прибуток Volkswagen у I кварталі виріс майже удвічі

Чистий прибуток найбільшого у Європі автовиробника Volkswagen Group за підсумками першого кварталу 2010 року зріс на 94,6% - до 473 мільйонів євро з 243 мільйонів євро роком раніше, мовиться в прес-релізі на сайті автоконцерну.

Операційний прибуток Volkswagen виріс у 2,7 рази і склав 848 мільйонів євро проти 312 мільйонів євро в січні-березні 2009 року.

Виручка німецького автоконцерну в першому кварталі опинилася на рівні 28,7 мільйонів євро, на 19,4% перевищивши торішній показник (23,9 мільйонів євро).
"Наша присутність в усіх регіонах світу, стратегія одночасного розвитку безліч брендів, наша технологічна експертиза і найсучасніші, найбільш екологічні автомобілі стали основними компонентами успіху нашої компанії", - коментують досягнуті результати представники Volkswagen. Зокрема, за їх словами, на успіхи компанії позитивний вплив зробило зростання попиту на автомобілі Volkswagen у Китаї.

Німецький автоконцерн Volkswagen AG з штаб-квартирою у Вольфсбурзі, заснований у 1937 році, є одним з провідних світових автовиробників. В кінці 2009 року Volkswagen придбав 49,9% акцій Porsche за 3,9 мільярдів євро в рамках запланованого злиття двох підприємств, яке, як очікується, завершиться до 2011 року.

Крім автомобілів марки Volkswagen, однойменній групі належать такі бренди, як Bentley, Bugatti, Lamborghini, Audi, Skoda, Seat і Scania. Porsche стала десятою маркою автомобілів групи Volkswagen.