Антикризові заходи повинні бути індивідуальними для кожної країни
Економетрікс ньюз

Антикризові заходи повинні бути індивідуальними для кожної країни

24 квітня 2010 року

Антикризові заходи повинні бути індивідуальними для кожної країни

Вихід із світової економічної кризи допускає індивідуальні заходи для кожної окремої країни, але приймати їх слід в тісній координації з іншими країнами, мовиться у підсумковому комюніке фінансової "двадцятки".

"Ми всі повинні виробити надійні стратегії виходу із ситуації, в якій були вжиті колосальні макроекономічні і фінансові заходи, так, щоб ці стратегії були створені під кожну окрему країну і в той же час враховували можливі витрати", - наголошується в комюніке.
Учасники фінансової "двадцятки" відзначили, що деякі країни вже поступово виходять з кризової ситуації, в якій власті вкладали величезні засоби на підтримку економіки.

"Ми підкреслили необхідність координувати економічну політику... на користь цінової стабільності, створення стабільних, ефективних і стійких фінансових систем, створення робочих місць і зниження рівня бідності", - вказується в документі.

"Ми розуміємо, що в різних обставинах необхідні різні заходи. У економіках, в яких зростання все ще в значній мірі залежить від підтримки зверху... це повинно зберігатися до тих пір, поки приватний сектор не візьме міцно управління економікою в свої руки.. Деякі країни вже поступово відходять від держпідтримки", - наголошується в комюніке.