Компанія Bayer увійшла до числа «зелених» працедавців Канади
Економетрікс ньюз

Компанія Bayer увійшла до числа «зелених» працедавців Канади

27 квітня 2010 року

Компанія Bayer увійшла до числа зелених працедавців Канади

Компанія Bayer названа одним з найбільш орієнтованих на захист навколишнього середовища працедавців Канади (Greenest Employers) у 2010 році за підсумками дослідження, проведеного Mediacorp Canada Inc., мовиться в прес-релізі Bayer.

«Bayer одержує престижне звання Greenest Employer в Канаді вже другий рік підряд. Наша компанія давно усвідомила свою відповідальність за скорочення нашої загальної негативної дії на навколишнє середовище і захист здоров'я планети», - приводяться в прес-релізі слова президента і голови правління Bayer Пилипа Блейка.
Як наголошується в документі, у 2007 році Bayer почала впровадження корпоративної програми Green Matters, заснованої на екологічних принципах організації робочих місць. Одна з основних цілей програми - до кінця 2010 року добитися повної утилізації 80% сміття головного офісу компанії, зокрема, за рахунок впровадження процесу ретельнішого сортування сміття.

Для включення в канадський рейтинг Greenest Employers працедавці оцінюються по критеріях унікальності розроблених ними екологічних ініціатив, успіхів у скороченні негативного впливу на навколишнє середовище, ступені залученої співробітників в ці програми і відповідності екологічних ініціатив соціальному іміджу працедавця.