Porsche відкликає всі Panamera 2010 року випуску
Економетрікс ньюз

Porsche відкликає всі Panamera 2010 року випуску

27 квітня 2010 року

Porsche відкликає всі Panamera 2010 року випуску

Відомий виробник спортивних автомобілів німецький концерн Porsche офіційно повідомив Національне управління по безпеці руху автотранспорту (NHTSA) про відкликання всіх вироблених у 2010 році 5-дверних хетчбеків Porsche Panamera S, Porsche Panamera 4S і Porsche Panamera Turbo, мовиться у повідомленні, опублікованому у вівторок на офіційному сайті NHTSA.

Причиною відкликання 3 тисяч 176 автомобілів стали неполадки в роботі фіксуючого механізму ременів безпеки в крайніх положеннях передніх сидінь, що може привести до забезпечення недостатнього рівня безпеки для водія і пасажира при дорожньо-транспортній події.

Для усунення даної неполадки у вузли кріплення ременів безпеки всіх автомобілів, які відкликаються буде встановлений додатковий фіксуючий елемент. Ремонтні роботи, які проводитимуться у всіх ділерських центрах Porsche, здійснюватимуться безкоштовно.
Чотиримісний 5-дверний хетчбек класу люкс Porsche Panamera був вперше продемонстрований на Шанхайському автосалоні у 2009 році. Назва моделі народилася вже за традицією, що склалася, з назви знаменитих на весь світ гонки La Carrera Panamericana, які проводилися з 1950 по 1954 рік і вважалися одними з найнебезпечніших.

Ширина Porsche Panamera - 1931 міліметрів - перевершує навіть Mersedes S-class (на 60 міліметрів) і BMW 7 серії (на 29 міліметрів). Довжина автомобіля складає 4970 міліметрів, а висота - 1418 міліметрів.

Всі три бензинові двигуни, якими можуть бути оснащені Porsche Panamera, знаходяться спереду і мають повздовжнє розташування. "Найменший" з них - V-подібна "шестірка" об'ємом 3,6-літри потужністю 300 кінських сил при максимальному крутящому моменті в 6200 оборотів на хвилину. Автомобіль здатний розігнатися до 100 кілометрів на годину за 6,8 секунди. Максимальна швидкість - 261 кілометрів на годину.

Наступний - атмосферний 4,8-літровий V8 потужністю 400 кінських сил - оснащений безпосереднім уприскуванням і автоматичною системою регулювання фаз газорозподілу VarioCam Plus. Розгін 0-100 км/год складає для задньопривідного автомобіля 5,6 секунди, а для повнопривідного - 5,0 секунд. Максимальна швидкість - 285 кілометрів на годину.

Двигунну лінійку "замикає" 4,8-літрова V-подібна "вісімка" з двома турбінами, яка "видає" 500 кінських сил при максимальному крутящому моменті в 6 тисяч оборотів на хвилину. Розгін до "сотні" - 4,2 секунди, а максимальна швидкість складає 303 кілометри на годину.

Вартість "базової" комплектації на російському ринку починається від 4,09 мільйонів рублів. Ціна Porsche Panamera Turbo "стартує" від відмітки в 7 мільйонів 764 тисячі рублів.