Toyota відкликає 50 тисяч позашляхвиків Sequoia
Економетрікс ньюз

Toyota відкликає 50 тисяч позашляхвиків Sequoia

28 квітня 2010 року

Toyota відкликає 50 тисяч позашляхвиків Sequoia

Концерн Toyota відкликає приблизно 50 тисяч позашляховиків Toyota Sequoia для удосконалення програмного забезпечення системи курсової стійкості, мовиться у переданому повідомленні компанії.
"Система курсової стійкості допомагає контролювати втрату зчеплення з дорогою... У машинах, в яких система не вдосконалена, вона може в деяких ситуаціях на декілька секунд включати низьке обмеження швидкості, внаслідок чого педаль газу може працювати повільніше, ніж розраховує водій", - мовиться у повідомленні.

Ніяких нещасних випадків або ДТП через недосконалості системи курсової стійкості зареєстровано не було, підкреслюється у документі.

"Toyota має намір ще ретельніше, ніж раніше, вивчати скарги покупців і реагувати на виявлені проблеми. Саме тому ми за своєю власною ініціативою оголошуємо про цей відгук. Ми хочемо бути упевнені в тому, що максимальна кількість автомобілів Toyota Sequoia обслуговується так, щоб повністю задовольняти вимоги покупців", - приводяться в повідомленні слова глави відділу контролю якості північноамериканського підрозділу Toyota Стіва Сент-Анджело.

Компанія почне розсилати повідомлення про відгук в кінці травня.

З другої половини 2009 року Toyota періодично відкликає з експлуатації свої моделі, зокрема, масові Corolla, Camry і Avalon, у зв'язку з дефектом педалей газу. У США під відклик потрапили більше 3 мільйонів автомобілів Toyota, всього по світу був оголошений відклик 9 мільйонів автомобілів. Ця цифра перевищує річний об'єм продажів компанії останніх років, який у 2009 році склав 7,81 мільйонів, а у 2008 - 8,97 мільйонів автомобілів.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило у четвер довгостроковий кредитний рейтинг японського автогіганта і його дочірніх компаній з рівня Аа1 до рівня Аа2 з негативним прогнозом через "невпевненості", викликаної масовими відкликами автомобілів по всьому світу.