Мінфін Росії запропонував відмінити ощадні книжки

Ощадна книжкаМінфін Росії пропонує скасувати ощадні книжки та сертифікати на пред’явника. У разі прийняття законопроекту буде внесено зміни в Цивільний кодекс РФ і інші законодавчі акти.

«У рамках процесу вдосконалення російського законодавства у сфері стимулювання безготівкових розрахунків та розробки заходів протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму Мінфін вважає за необхідне виключити з російського законодавства інститут ощадної книжки на пред’явника і інститут ощадного сертифіката на пред’явника», — наголошується в пояснювальній записці.

В пикантных позах голо телки смотри эро фото. | Мечтаете о женском доминировании, услугах проститутки-госпожи? Звоните. | Все виды услуг для настоящих гурманов — толстые проститутки и другие нестандартные предпочтения.

Як пояснили у відомстві, ці інститути не передбачають облік переходу прав від однієї особи до іншої, а також обмеження по сумі. «Це створює зайві ризики для сумлінних учасників ринку, знижує ефективність антикорупційного законодавства та заходів боротьби з відмиванням грошей», — підкреслюють у Мінфіні.