У Москві стартував Усесвітній тиждень підприємництва

17 листопада в Москві стартував Всесвітній тиждень підприємництва, що проходить за підтримки Департаменту науки, промислової політики і підприємництва міста Москви, повідомляється на сторінці http://prompolit.ru/215104.

Як планують організатори, метою проведення заходу стане обмін ідеями між молодими активними громадянами, які цікавляться підприємництвом, а також залучення досвідчених бізнесменів для проведення майстер-класів з початку і розвитку свого бізнесу.

У цьому році очікується більш ніж 100 бізнес-уроків у середніх школах успішних підприємців, форуми, підприємницькі конкурси, тестування студентів столичних вузів на здатність до підприємництва, екскурсії на підприємства міста та багато іншого. Особливу увагу буде приділено найбільш актуальним темам: соціальне і жіноче підприємництво, підготовка підприємницьких кадрів в інженерній сфері, бізнес майбутнього і бізнес для студентів.

Почавши свій шлях у Великобританії в 2006 році, акція отримала міжнародний характер і почала щороку проводитися в Росії, запрошуючи до участі урядові, громадські і комерційні організації з 139 країн і об’єднуючи понад 7 млн молодих людей.

Додамо, що тиждень підприємництва в Москві триватиме до 21 листопада і завершиться урочистою церемонією підведення підсумків, в якій візьмуть участь більше 600 найбільш активних учасників.