Економетрікс ньюз


Прайсинг паперів "Яндекса" в ході IPO запланований на 23 травня

knoxdiggs.com - 16:29 03/05/2011

Прайсинг паперів Яндекса в ході IPO запланований на 23 травня

Визначення ціни розміщення паперів найбільшої в РФ інтернет-компанії "Яндекс" в ході IPO заплановане на 23 травня, сказало РІА Новини джерело в банківських кругах.

Холдинг Yandex N.V. 28 квітня офіційно оголосив про намір провести IPO на NASDAQ, не уточнивши розмір розміщуваного пакету акцій. Передбачається, що частина пропонованих паперів буде емітована Yandex N.V., інша частина - продана існуючими акціонерами.

Це буде перше за останні п'ять років IPO російської компанії на цій біржі після розміщення "СТС-медіа".

"Прайсинг запланований на 23 травня. Офіційне оголошення діапазону ціни розміщення може відбутися в районі 9 травня", - сказав співбесідник агентства.

Раніше джерело, знайоме з планами компанії, повідомляло РІА Новини про те, що банки заздалегідь оцінюють "Яндекс" в 6-9 мільярдів доларів, компанія має намір розмістити на NASDAQ від 10% до 20% акцій і залучити до 1 мільярда доларів.

За словами іншого джерела, оцінка компанії знаходиться в межах 6-8 мільярдів доларів.
Організаторами розміщення вибрані Morgan Stanley, Deutsche Bank і Goldman Sachs.

"Яндекс" - найбільша інтернет компанія в Росії, її частка на ринку пошукачів, за даними LiveInternet, у грудні 2010 року в Росії склала 64,1%.

Чистий прибуток "Яндекса" у 2010 році по US GAAP склав 3,817 мільярдів рублів, що в 1,9 разу більше показника 2009 року. У першому кварталі чистий прибуток склав 820 мільйонів рублів, що на 61,7% більше, ніж за аналогічний період 2010 року.

На головну