Економетрікс ньюз


Група ГАЗ почала серійний випуск автобусів стандарту Євро-5

knoxdiggs.com - 12/12/2011

Група ГАЗ почала серійний випуск автобусів стандарту Євро-5

Лікінський автобусний завод (ЛІАЗ), котрий входить в групу "ГАЗ", приступив до серійного виробництва низьких міських автобусів екологічних стандартів "Євро-5" і EEV ("Євро-5+"), повідомляє у понеділок компанія.

Інвестиції в організацію виробництва, закупівлю і установку нового устаткування перевищили 160 мільйонів рублів. До кінця 2011 року ЛІАЗ випустить 500 нових автобусів - 450 автобусів ЛІАЗ-5292 стандарту "Євро-5" і 50 газових ЛІАЗ-5292 стандарту EEV.

Перші 450 автобусів, оснащених двигунами Man, компанія поставить ГУП "Мосгортранс" в рамках підписаного влітку контракту з департаментом транспорту Москви. Автобуси вийдуть на міські маршрути до кінця грудня. Наступного року завод працюватиме під замовлення пасажироперевізників і готовий поставити нову техніку у всі регіони Росії.

Експлуатація автобусів з екологічними характеристиками "Євро-5" і EEV дозволить понизити кількість шкідливих викидів в атмосферу в порівнянні з діючими нормами "Євро-3" (оксиду вуглецю - в 3,76 разу, оксиду азоту - в 25 разів, вуглеводнів - в 143 рази, сажі - в 27 разів).
Передсерійні зразки високотехнологічних модифікацій міських автобусів ЛІАЗ-5292 і ЛІАЗ-6213 група "ГАЗ" вперше представила на виставці Busworld-2010. У першій половині 2011 року автобуси пройшли сертифікаційні випробування і дістали схвалення типу транспортного засобу.

Група "ГАЗ" - найбільший автомобілебудівний холдинг Росії. Об'єднує 18 підприємств в 10 регіонах Росії. Випускає легкі і средньотоннажні комерційні автомобілі, важкі вантажівки, автобуси, легкові автомобілі, будівельно-дорожню техніку, силові агрегати і автокомпоненти. Основний акціонер - машинобудівний холдинг "Російські машини". Штаб-квартира розташована в Нижньому Новгороді.

На головну