«Добролет» прибрав з сайта напис, який образив «дочку» РЗД

Доброльот«Доброльот», лоукост-проект, створюваний «Аерофлотом», прибрав зі свого сайту фразу про незручні поїздки на поїзді і високу вартість перельотів, на яку в ФАС поскаржилася «дочка» РЖД — Федеральна пасажирська компанія (ФПК). У прес-службі «Доброльота» від коментарів відмовилися.

ФПК направила свою скаргу у Федеральну антимонопольну службу в понеділок. Невдоволення компанії викликала фраза на сайті «Доброльота»: «Втомилися від тривалих незручних поїздок на поїзді і високих тарифів на авіаперельоти? Ми теж», інформує РІА Новини.

парнуха смотреть онлайн бесплатно. | Смотреть бесплатно голые российские актрисы. | Красивые Чернокожие голые девушки видео. | Расслабиться секс с животными фото Прикол Нет фотоприколы.

На думку ФПК, опублікована на даному сайті інформація дозволяє стверджувати, що поведінка «Доброльота» спряомвана на отримання переваг у підприємницькій діяльності за рахунок дискредитації діяльності конкурентів, зокрема — перевізника пасажирів залізничним транспортом ФПК, і порушує положення закону про рекламу.