Економетрікс ньюз


Мєдвєдєв вніс в ДД договір про провезення без декларацій сум до $10 тис

knoxdiggs.com - 17:49 14/03/2011

Мєдвєдєв вніс в ДД договір про провезення без декларацій сум до $10 тис

Президент РФ вніс на ратифікацію в Держдуму договір, згідно якого валюту на суму, що не перевищує 10 тисяч доларів, можна переміщати через кордон Митного союзу (МС) без обов'язкового декларування, повідомляє офіційний сайт нижньої палати парламенту.

"Договір про порядок переміщення фізичними особами наявних грошових коштів і (або) грошових інструментів через митний кордон МС" був підписаний 5 липня 2010 року на засіданні на рівні глав держав.

Згідно з угодою, ввезення і вивіз фізичною особою наявних грошових коштів і (або) дорожніх чеків на територію Митного союзу здійснюється без обмежень. При цьому обов'язковій декларації підлягають суми, що рівні або перевищують в еквіваленті 10 тисяч доларів. Суми до 10 тисяч доларів можуть бути задекларовані за бажанням. Грошові інструменти (векселі, чеки (банківські чеки) і цінні папери) підлягають обов'язковому декларуванню.
Без декларування громадяни можуть також переміщати готівку, дорожні чеки і цінні папери між країнами-членами Митного союзу.

В даний час, згідно з правилами, що діють в РФ, без письмового декларування можна ввозити і вивозити не більше 3 тисяч доларів в еквіваленті. Суми від 3 до 10 тисяч доларів підлягають обов'язковому декларуванню, а при вивозі понад 10 тисяч доларів потрібен спеціальний дозвіл.

На головну