Економетрікс ньюз


Ієна дорожчає на переводі активів японських компаній в нацвалюту

knoxdiggs.com - 17:33 16/03/2011

Ієна дорожчає на переводі активів японських компаній в нацвалюту

Курс ієни зміцнюється по відношенню до долара у середу на тлі стурбованості відносно ситуації на японських АЕС, яка підтримує думку про прагнення японських компаній і інвесторів переводити активи в національну валюту для надання допомоги при відновленні країни після землетрусу, свідчать дані торгів.

Ієна за станом на 16.55 мск збільшилася в ціні по відношенню до долара - до 80,75 ієни за долар проти 80,81 ієни за долар у вівторок. Курс євро скоротився до 1,3922 долара за євро проти 1,3996 долара за євро днем раніше. В цілому курс долара до корзини шести валют країн - основних торгових партнерів США - збільшився на 0,39% - до 76,63 пункту.

"Фінансові ринки сфокусовані більшою мірою на ситуації в Японії і на Близькому Сході, - заявила агентству Bloomberg стратег по валюті Scotia Capital Камілла Саттон (Camilla Sutton). - Учасники торгів чекають репатріації капіталу як з боку страхових компаній, так і інших крупних корпорацій".

Євро продовжує своє зниження по відношенню до долара, зафіксоване після пониження міжнародним рейтинговим агентством Moodys Investors Service рейтингів Португалії на декілька ступенів.
Не порадували учасників торгів і результати розміщення держоблігацій Португалією. Зокрема, власті країни привернули один мільярд євро в середу в ході проведення аукціону по однорічних держоблігаціях, при цьому прибутковість виросла в порівнянні з попереднім аукціоном по цьому виду паперів - до 4,3% річних проти показника в 4,1% річних, який був зафіксований в ході попереднього розміщення.

На головну