Економетрікс ньюз


"АВТОВАЗ" не виключає підвищення цін на свої машини в II півріччі

knoxdiggs.com - 18:15 16/03/2011

АВТОВАЗ не виключає підвищення цін на свої машини в II півріччі

Найбільший російський виробник легкових автомобілів "АВТОВАЗ" не виключає підвищення цін на свої автомобілі в другій половині 2011 року, повідомив журналістів віце-президент по маркетингу і продажах компанії Артем Федосов.

"На другу половину року було заплановане підвищення цін. Все залежатиме від ринку", - сказав Федосов в середу на Російському автомобільному форумі.

Він нагадав, що з 24 січня ціни на автомобілі "Лада" були підвищені через проблеми з постачаннями автолиста від компанії "Сєвєрсталь". При цьому він відзначив, що в першому півріччі додаткового підвищення цін не планується.

Відповідаючи на питання про закінчення роботи програми утилізації і подальшому стимулюванні продажів автомобілів "Лада", Федосов повідомив, що компанія вивчає можливість реалізації власної програми утилізації. "Ми думаємо про це. Ми вивчаємо досвід європейського ринку", - сказав він, додавши, що зараз "АВТОВАЗ" звернувся до досвіду компанії Daewoo.
Також Федосов повідомив, що у 2011 році компанія розраховує продати 559 тисяч автомобілів, включаючи корпоративні продажі. При цьому він відзначив, що це вже скоректований план продажів з урахуванням завершення програми утилізації. Федосов пояснив, що 50% автомобілів, які продаються, реалізується за програмою утилізації, але компанія вважає, що як мінімум 25% від цієї цифри могли б скласти комерційні продажі.

На головну