Економетрікс ньюз


"СІ Груп" запустить макаронну фабрику під Саратовом до 2012 року

knoxdiggs.com - 13:17 17/03/2011

СІ Груп запустить макаронну фабрику під Саратовом до 2012 року

Один з лідерів російського ринку макаронних виробів і бакалійної продукції група компаній "СІ Груп" у грудні 2011 року має намір запустити в місті Балашов Саратовської області макаронну фабрику вартістю 1,78 мільярдів рублів з млином і примельничним елеватором, повідомило у четвер обласне міністерство інформації і друку.

Будівництво фабрики почалося у грудні 2009 року на площі 15,2 гектара на частині колишньої вільної території одного з майданчиків ВАТ "Причіп" в промисловій зоні міста. Проект передбачає один етап будівництва з розбиттям на три пускові комплекси, перший з яких планується запустити в другому кварталі поточного року.

"Перший пусковий комплекс дозволить макаронній фабриці випускати 27 тисяч тонн макаронних виробів в рік, а після перспективного розширення її продуктивність буде доведено до 80 тисяч тонн в рік", - наголошується в повідомленні.

Фабрика виготовлятиме макаронні вироби і їх розфасовку на автоматичних лініях безперервної дії італійського виробництва.

За даними Мінінформдруку, другий пусковий комплекс інвестпроекту передбачає зведення млина для помолу твердого зерна продуктивністю 400 тонн в добу. Третій пусковий комплекс дозволить запустити примельничний елеватор загальною місткістю вісім тисяч тонн.
Реалізація проекту створить в Балашовському районі області до 300 робочих місць з середньою зарплатою 15 тисяч рублів. Будівництво об'єкту веде місцева будівельна організація, проект фінансується через вхідне в ГК "СІ Груп" ТОВ "МакПром" (Москва).

ГК "СІ Груп" співробітничає практично зі всіма крупними торговими мережами, що працюють в Росії. Підприємства по виробництву макаронних виробів цієї компанії вже працюють в Білгородській і Тульській областях.

На головну