Економетрікс ньюз


Moody's переглянуло прогноз по нафтопереробному сектору

knoxdiggs.com - 13/12/2011

Moody's переглянуло прогноз по нафтопереробному сектору

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service переглянуло у бік пониження прогноз по розвитку глобального нафтопереробного сектора (refining and marketing sector) до "негативного" зі "стабільного" на тлі непропорційного збільшення потужностей і попиту на продукти переробки сировини, повідомляється в прес-релізі агентства.

На думку аналітиків Moody's, переробляючі компанії нарощують об'єми виробництва швидше, ніж росте попит. Це може привести до надлишку готової продукції на ринку і скорочення показника по прибутку EBITDA більш ніж на 10% вже наступного року. Високий рівень безробіття і нестабільні економічні умови приведуть до падіння попиту на продукти переробки, перш за все, в країнах ОЕСР. Переробники в державах - членах ОЕСР, одержуючі основний дохід від виробництва пального, залишатимуться в невигідних умовах, якщо не зможуть успішно використовувати в своїх інтересах середні ціни на паливо в різних регіонах.
З іншого боку, Moody's чекає зростання попиту на дизельне паливо в Китаї, Індії, на Близькому Сході і в Латинській Америці. "Проте залежність сектора від попиту в Китаї робить його вразливим у випадку, якщо темпи зростання економіки країни сповільняться", - попереджає агентство.

Востаннє прогноз по нафтопереробному сектору був знижений Moody's 30 серпня поточного року до "стабільного" з "позитивного".

На головну