Главная » Компанії » Голікова озвучила держкомпанії, які підлягають перевірці

Голікова озвучила держкомпанії, які підлягають перевірці

ГоліковаУ планах Рахункової палати РФ (СП РФ) на 2014 рік значаться понад 500 перевірок, повідомила глава РП Тетяна Голікова. За її словами, в цьому році вперше планується перевірка витрачання коштів на субсидії «Російськими залізницями». Всього ж, зізналася Голікова, за чотири місяці роботи в палаті 24 матеріалу за підсумками перевірок були направлені до Генпрокуратури, Слідчий комітет, МВС і ФСБ.

Фото эротика девок доступная для просмотра | Досуг уфа читайте здесь. | изнасилование в поезде видео.

«Всього в плані понад 500 перевірок. Але якщо говорити про компанії, то в контрольних заходах є: „Російські залізні дороги“, „Росавтодор“, „Особливі економічні зони“, — досить великий план», — розповіла в інтерв’ю газеті «Известия» Голікова. Говорячи про РЖД, голова Рахункової палати пояснила, що в цьому році СП має намір вийти на об’єкт з контрольною перевіркою. «Вперше в цьому році будемо перевіряти, як у РЖД витрачаються отримані кошти на субсидії, виділені з бюджету країни на перехресне субсидування пасажирських перевезень. В такому вигляді і з таким підходом компанія ніколи не перевірялося», — пояснила вона.

За її словами, аналіз виконання 70 планових заходів показав, що більше половини з них виконані з запізненням до трьох років — зокрема, нормативні документи приймалися не вчасно.

Говорячи про скандальне Міністерство оборони, Голікова відзначила, що в попередній період — керівництва Анатолія Сердюкова — практично повністю була зруйнована система внутрішнього контролю. «На жаль, в Міноборони ми досі виявляємо багато порушень по тому періоду часу. І навіть той невеликий обсяг перевірок, який ми провели за чотири місяці роботи новим складом Рахункової палати, говорить про те, що необхідно терміново відтворювати службу внутрішнього контролю», — сказала вона.

Всього ж, за словами Голікової, за час її роботи в палаті 24 матеріали за підсумками перевірок були направлені в Генеральну прокуратуру, Слідчий комітет, МВС і ФСБ.

На питання, чи будуть перевірки за результатами Олімпіади, Голікова відповіла: «Перевірки будуть, але поки ми готуємося до відкриття Олімпіади», побажавши нашим спортсменам перемог. Сама вона на Олімпіаду в Сочі не поїде: «Ні, буду, як і багато жителів нашої країни, дивитися змагання по телевізору. Там і без нас народу вистачає», — резюмувала вона.