Голікова озвучила держкомпанії, які підлягають перевірці

ГоліковаУ планах Рахункової палати РФ (СП РФ) на 2014 рік значаться понад 500 перевірок, повідомила глава РП Тетяна Голікова. За її словами, в цьому році вперше планується перевірка витрачання коштів на субсидії «Російськими залізницями». Всього ж, зізналася Голікова, за чотири місяці роботи в палаті 24 матеріалу за підсумками перевірок були направлені до Генпрокуратури, Слідчий комітет, МВС і ФСБ.

Фото эротика девок доступная для просмотра | Досуг уфа читайте здесь. | изнасилование в поезде видео.

«Всього в плані понад 500 перевірок. Але якщо говорити про компанії, то в контрольних заходах є: „Російські залізні дороги“, „Росавтодор“, „Особливі економічні зони“, — досить великий план», — розповіла в інтерв’ю газеті «Известия» Голікова. Говорячи про РЖД, голова Рахункової палати пояснила, що в цьому році СП має намір вийти на об’єкт з контрольною перевіркою. «Вперше в цьому році будемо перевіряти, як у РЖД витрачаються отримані кошти на субсидії, виділені з бюджету країни на перехресне субсидування пасажирських перевезень. В такому вигляді і з таким підходом компанія ніколи не перевірялося», — пояснила вона.

За її словами, аналіз виконання 70 планових заходів показав, що більше половини з них виконані з запізненням до трьох років — зокрема, нормативні документи приймалися не вчасно.

Говорячи про скандальне Міністерство оборони, Голікова відзначила, що в попередній період — керівництва Анатолія Сердюкова — практично повністю була зруйнована система внутрішнього контролю. «На жаль, в Міноборони ми досі виявляємо багато порушень по тому періоду часу. І навіть той невеликий обсяг перевірок, який ми провели за чотири місяці роботи новим складом Рахункової палати, говорить про те, що необхідно терміново відтворювати службу внутрішнього контролю», — сказала вона.

Всього ж, за словами Голікової, за час її роботи в палаті 24 матеріали за підсумками перевірок були направлені в Генеральну прокуратуру, Слідчий комітет, МВС і ФСБ.

На питання, чи будуть перевірки за результатами Олімпіади, Голікова відповіла: «Перевірки будуть, але поки ми готуємося до відкриття Олімпіади», побажавши нашим спортсменам перемог. Сама вона на Олімпіаду в Сочі не поїде: «Ні, буду, як і багато жителів нашої країни, дивитися змагання по телевізору. Там і без нас народу вистачає», — резюмувала вона.