Ощадбанк до 2016 року повністю з’їде з «квартирних ощадкас»

Офіс банкуМосковський банк Ощадбанку до 2016 року планує повністю з’їхати з офісів, розташованих на перших поверхах житлових будинків, повідомив журналістам глава кредитної організації Олег Смірнов.

«Ми повністю хочемо виїхати (з офісів на перших поверхах житлових будинків — ред.), все менше і менше таких офісів, але вони поки що є. Ми хочемо бути на „червоній лінії“, там, де більшийе потік потенційних клієнтів. Очевидно, ми будемо йти звідти, де ми сидимо на 100 квадратних метрах, тому що туди заходять три людини і там вже виникає черга. Я впевнений, що в найближчі два роки ви цих офісів в Москві більше не побачите», — сказав Смирнов.

На сайте http://www.boduar.com проститутки в уфе, любой. | видео ххх | порно фото | Добавить в закладки порно игры.

За його словами, Московський банк має намір в поточному році переформатувати понад 100 своїх офісів. «Ми стикаємося з дефіцитом площ у низці районів, особливо в спальних районах, відзначає exeapartments.com, і тому ми в цьому році поставили собі такі внутрішні плани», — пояснив він.

«Ми переїжджаємо з так званих „квартирних ощадкас“ в просторі офіси. У нас є мінімальні вимоги до площі — мінімум 200-250 метрів», — сказав Смірнов.

Ощадбанк — офіс майбутнього (ВІДЕО)

Як зазначив глава банку, в даний час обслуговування клієнтів в офісах відбувається у форматі «сидячи-стоячи», який означає, що при обслуговуванні клієнт стоїть, а операціоніст сидить. «З цього року ми запускаємо формат в Москві „сидячи-сидячи“, що, на наш погляд, поліпшить якість нашого сервісу в Москві», — додав Смірнов, якого цитують на сайті «Москви».

Він нагадав, що трирічний план полягає в тому, щоб до кінця 2016 року переформатувати близько 80% всіх офісів. У 2013 році Московський банк відкрив 74 нових офісу в Москві, з яких близько половини розраховані на обслуговування фізичних осіб, з них 20 офісів — «Центри розвитку малого бізнесу». В даний час мережа Московського банку налічує понад 750 офісів.

admin