Понад 45% вироблюваних в РФ теплолічильників належать до електромагнітного типу

Фото с сайта newmagnit.ruЗгідно з висновками дослідженні РБК.research «Ринок приладів обліку -2013», в даний час більше 45% усіх у Росії теплолічильників відносяться до електромагнітного типу, приблизно 1/5 продукції, що випускається, припадає на частку тахометричних приладів.

На частку загальнобудинкових і промислових теплолічильників припадає близько 90% внутрішнього виробництва продукції в натуральному вираженні, і 98% — в грошовому. Найбільше поширення в Росії в якості загальнобудинкових і промислових приладів обліку на даний момент отримали електромагнітні витратоміри, квартирних — тахометричні.

В європейських країнах досить широке застосування отримали ультразвукові прилади. Це пов’язано з високою якістю теплоносія, пише postup.brama.com, внутрішньої поверхні труб, використовуваних в тепломережах і відмовою від центральних теплових пунктів. В Росії даний тип електролічильників використовується переважно в трубопроводах гарячого водопостачання.

В даний час російський ринок приладів обліку теплової енергії характеризується високим рівнем конкуренції. Виробництво приладів обліку енергоресурсів в Росії здійснюють близько 150 компаній, з яких близько 25% мають теплолічильники в асортименті, що випускається.

Фото з сайта newmagnit.ru.

admin