Екс-сенатор Гліб Фетисов може подати позов до власників «Мого банку» в Лондонський арбітраж

Гліб ФетісовЮристи екс-сенатора Гліба Фетісова, який раніше володів майже 95-відсотковим пакетом акцій ТОВ «Мій банк», вивчають можливість подачі судового позову до нинішніх власників і керівників банку, говориться в повідомленні прес-служби Фетісова.

«В даний час юристи Гліба Фетісова вивчають можливість подачі судового позову щодо осіб, які на момент відкликання ліцензії були власниками і керівниками ТОВ „Мій банк“ і чиї дії або бездіяльність негативно відбилися на діяльності кредитної організації», зазначається в повідомленні», — наголошується в повідомленні.

Ліцензія на ведення банківських операцій у ТОВ «Мій банк» була відкликана 31 січня 2014 року. На цей момент  на рахунках «Мого банку» перебувало понад 2 млрд рублів, що належать особисто Фетисову і пов’язаним з ним структурам.

актуални новини за българия и Международното.

Крім того, в повідомленні колишнього члена Ради Федерації підкреслюється, що покупці банку взяли на себе зобов’язання компенсувати продавцю витрати і збитки, які можуть виникнути у продавця в результаті порушення або невиконання покупцем своїх зобов’язань. При цьому напередодні продажу кредитної організації, Банк Росії провів перевірку його діяльності і не виявив серйозних порушень, підкреслюється в повідомленні.

Представники Фетісова відзначають, що за умовами угоди нові власники банку взяли на себе письмові зобов’язання не вчиняти дії або бездіяльність, в результаті яких може виникнути загроза зупинення операцій, відкликання ліцензій, банкрутства або ліквідації банку».

Вони також забезпечують безперервність роботи зазначеного банку без порушень вимог чинного законодавства РФ, а також нормативних вимог Банку Росії і санкцій з його боку, не менш ніж до кінця 2020 року або до повернення субординованих позик».

Прес-секретар Фетісова Ігор Пилаєв пояснив в інтерв’ю ИТАР-ТАСС, що за умовами договору купівлі-продажу позов може бути подано в Лондонський арбітражний суд, однак, можливо, що справу буде розглядати Московський арбітраж за місцем проживання позивача.

Пилаєв не зміг відповісти на питання, коли позовна заява може бути готово. «Зараз над цим працюють наші юристи. Фетисов не має прямого відношення до банку і не може безпосередньо запитувати необхідні документи, але ми налаштовані на конструктивну роботу з Агентством зі страхування внесків, Центробанком і правоохоронними органами. Терміни залежатимуть від появи нових відомостей, пов’язаних з діяльністю банку. Але у нас залишається дуже багато питань», — сказав він.

Разом з тим, прес-секретар Фетісова не став коментувати інформацію ЗМІ про можливе виведення активів з «Мого банку» напередодні відкликання ліцензії, але не виключив, що новому топ-менеджменту просто не вистачило професіоналізму, щоб впоратися з управлінням кредитною організацією на тлі турбулентності на фінансовому ринку.

«Я не виключаю, що банк просто упустили, не впоравшись з керуванням. Але це вже питання до нових власників і менеджменту „Мого банку“, — резюмував він.

Як раніше повідомляв ИТАР-ТАСС, власником найбільшого пакета акцій (94,81% — прим. ред.) «Мого банку», яким раніше володів Гліб Фетисов, є голландська компанія FFF Finance Group B. V. Її акції, в свою чергу, викуплені одинадцятьма фізичними особами (частки не перевищують 10%).

для досуга расслабляющие порно оргии онлайн

Російською мовою тут.

admin