«Гроші Mail.Ru» увійдуть у склад Групи QIWI

Опубліковано 13:14, 27 листопада, 2014 р. | Рубрика: ІТ в Росії і світі

В рамках розширення стратегічного партнерства компанія QIWI набуває у Mail.Ru Group проект «Гроші Mail.Ru». Після закінчення транзитного періоду всі операції сервісу «Гроші Mail.Ru» будуть здійснюватися компанією QIWI.

«Гроші Mail.Ru» платіжний сервіс, що дозволяє миттєво оплачувати товари та послуги у будь-який зручний час за допомогою мобільних додатків або веб-порталу. Сьогодні користувачам проектів Mail.Ru Group, таких як «Однокласники», «Мій Світ», «ВКонтакте» і багатьох інших, надаються різні варіанти здійснення платежів в інтернеті: як «Грошима Mail.Ru», так і банківськими картами, готівкою через платіжні термінали або з рахунків мобільних телефонів. Після продажу проекту користувачам будуть доступні різні способи оплати.

Деталі угоди будуть визначені в ході інтеграції поточного процесингу «Грошей Mail.Ru» з QIWI.

Дмитро Гришин, генеральний директор і засновник Mail.Ru Group, зазначив: «З зростанням регулювання російського ринку електронних грошей стало очевидно, що для ефективного розвитку цього напряму необхідно на ньому максимально зосередитись. Для нас проект Гроші Mail.Ru завжди виконував роль супутнього бізнесу, а наші партнери з QIWI, навпаки, спеціалізуються саме на платежах. Тому я впевнений, що попереду у проекту нове цікаве майбутнє».

admin