IFC вийшла з капіталу банку «Открытие»

Банк «Открытие»Фінансова корпорація «Открытие» викупила у Міжнародної фінансової корпорації (International Financial Corporation, IFC) 14,3% акцій банку «Открытие» і передала його НОМОС-банку. Ціна обох угод однакова і становить 4,235 млрд. рублів. Про це йдеться в повідомленні ФК «Открытие».

Таким чином, в непрямому володінні ФК «Открытие» знаходиться майже 100% банку «Открытие», а » НОМОС-банк консолідував його контрольний пакет. Така конфігурація відповідає стратегії створення об’єднаної банківської групи ФК «Открытие».

мамки порно

«Вихід з капіталу банку, пише econominews.info,  здійснено за погодженням з ФК „Открытие“. Він пов’язаний з планами корпорації щодо побудови консолідованої банківської групи, в якій міноритарні акціонери беруть участь тільки на рівні НОМОС-банку. У той же час, ми сподіваємося, що взаємодія між ФК „Открытие“ та IFC буде продовжена в рамках інших проектів», — зазначив голова ради директорів ФК «Открытие» Рубен Аганбегян, слова якого наводяться в повідомленні.

Іміджевий фільм про банк «Открытие»

IFC придбала 15,7% акцій банку «Открытие» у березні 2011 року за 3,036 млрд рублів. Надалі частка IFC пропорційно знизилася до 14,3% в результаті додаткової емісії акцій банку «Открытие».

Читати на сайті ИТАР-ТАСС

admin