Microsoft залишила співробітників удома на невизначений термін

Microsoft залишила співробітників удома на невизначений термін

Корпорація Microsoft відкладе відкриття своєї штаб-квартири в штаті Вашингтон і всіх офісів в США на невизначений термін. Як і багато інших великих американських компаній, Microsoft вирішила не піддавати свою команду ризику заразитися коронавірусів, повідомляє CNBC.

Віце-президент корпорації Джаред Спатару написав в своєму блозі, що персонал повернеться в офіси, коли це буде безпечно з урахуванням рекомендацій лікарів. Про припинення роботи з дому буде оголошено за місяць, щоб співробітники могли підготуватися.

Люстри від компанії SkyLight: на будь-який смак і гаманець

Раніше планувалося, що співробітники повернуться в офіс 4 жовтня, однак Microsoft послідувала прикладу інших американських технологічних корпорацій. Повернення в офіс відклали Google, Apple, Facebook і Amazon.

Тим часом зайняті в технологічному секторі американці зіткнулися з недоліками віддаленої роботи. Співробітники Microsoft, Amazon, Google, Facebook і ряду інших великих корпорацій поскаржилися, що робота з дому вимотує більше, ніж з офісу. Опитані розповіли, що через віддаленої роботи їм важко знайти баланс між трудовою діяльністю і особистим життям, до того ж на удаленке вони стали працювати більше. Крім того, «удаленщікі» втомилися від відеочатів.

admin