Некваліфіковане втручання в газове устаткування веде до біди

ВАТ «Газпром газорозподіл Нижній Новгород» пояснює алгоритм встановлення газових лічильників.

Встановлення лічильника обліку споживання газу допомагає заощадити певні кошти сімейного бюджету. Ось тільки потрібно пам’ятати, що несанкціоноване втручання в систему газопостачання загрожує бідою.

«Не варто забувати, що навіть найсучасніші прилади обліку можуть стати джерелом підвищеної небезпеки, якщо монтувалися некваліфікованим слюсарем. Втручання такого «горе-спеціаліста» в систему газопостачання може призвести до витоків газу, вибухів і пожеж. Це не тільки значний матеріальний збиток, але і загроза життю і здоров’ю. Не варто «купуватися» на обіцянки знижок і швидкої роботи, навіть якщо в назві фірми є слова «місто», «газ», «збут» — у більшості випадків це не більше, ніж маркетингові виверти. Мати справу переважно з компаніями, які зарекомендували себе багаторічної системної профільною роботою, мають кваліфікований персонал і несуть відповідальність за свою діяльність, — розповів neodimrostov.ru Ілля Вознесенський, керівник прес-служби ВАТ «Газпром газорозподіл Нижній Новгород». — Рекомендую звертатися в ВАТ «Газпром газорозподіл Нижній Новгород», у минулому «Нижегородоблгаз» що дозволить заощадити час, гроші і не створить загрози майну та життю громадян». Більше детально про алгоритм заміни чи встановлення газового лічильника можна прочитати у статті Поломался счетчик газа – что делать: пошаговая инструкция на сайті neodimrostov.ru.

Якщо ж нижегородець вирішив самостійно вибрати підрядника, то необхідно вивчити дані про йогог діяльність з усіх доступних джерел. Головне — вимагайте надання документів, що підтверджують право працювати з газовим обладнанням.

Подати заявку на встановлення газового лічильника фахівцями ВАТ «Газпром газорозподіл Нижній Новгород» можна в Управлінні Єдиного замовника або за місцем проживання, у районних філіях і відділеннях товариства.

admin