Tesla зіткнулася з новими проблемами

Tesla зіткнулася з новими проблемами

Американська компанія з виробництва електромобілів Tesla відкличе з Китаю понад 14 тисяч машин. Про це йдеться в доповіді Державного управління по ринковому нагляду КНР.

Причину пояснили несправністю подушок безпеки, які були зроблені японською компанією Takata. Після спрацьовування механізму подушок газогенератори отримували ушкодження, а уламки вилітали в салон і представляли загрозу для водіїв і пасажирів. Проблеми з технологією виробництва збанкрутували Takata.

Відкликанню підлягають електромобілі Model S, випущені з 4 лютого 2014 до 9 грудня 2016 року. Крім того, компанія збирається відкликати машини і з інших країн. Процес вилучення почнуть з 4 квітня 2019 року. Tesla пообіцяла замінити всі подушки безпеки, у виробництві яких використовувалися елементи, вироблені в Takata.

У січні 2018 року Takata заявила про бажання відкликати 3,3 мільйона подушок безпеки автомобілів по всьому світу. Раніше вона виявилася в центрі скандалу, який був викликаний смертю 20 осіб в зв’язку з вибухами подушок. Більше 10 марок автомобілів виявилися втягнутими в цей процес, в тому числі Audi, BMW, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan.

Крім того, Tesla Inc. найближчим часом скоротить близько 7 відсотків своїх співробітників, зайнятих повний робочий день, у зв’язку зі зниженням прибутку. «Як ми всі переконалися на власному досвіді, минулий рік був найскладнішим в історії Tesla», — наводить слова генерального директора компанії Ілона Маска агентство Bloomberg.

Раніше Ілон Маск позбувся посади голови ради директорів у зв’язку зі скандалом з викупом акцій. На даний момент він залишається генеральним директором і найбільшим власником компанії, володіючи 19,7 відсотка акцій. Маск вже кілька разів наполягав, що 2018 рік був найскладнішим для Tesla.

admin