«Уралкалій» купив частку в бразильському терміналі

Уралкалій«Уралкалій» придбав 25% акцій холдингової компанії Equiplan Participacoes Sa, яка є основним акціонером портового терміналу Terminais Portuarios da Ponta do Felix S. A. (р. Антоніна, Бразилія), повідомляє компанія. Іншими терміналами за кордоном «Уралкалий» не володіє. Суму угоди компанія не розкриває.

«Ми приділяємо особливу увагу зміцненню нашої логістичної інфраструктури для забезпечення довгострокових поставок на ключових ринках», — наводяться в повідомленні слова директора компанії з маркетингу і продажів Олега Петрова. На його думку, угода дозволить зробити новий крок у розвитку операційної діяльності компанії в Латинській Америці.

Бразилія — найпривабливіший і швидкозростаючий ринок, але у країни є проблеми з портовими потужностями, говорить аналітик «ВТБ Капітал» Олена Сахнова. Через дефіцит портів судна можуть стояти на рейді замість 4-5 днів — 20-30. «Зазвичай частка в 25% в терміналі не дає власнику преференцій на розвантаження, але швидше за все у „Уралкалія“ є домовленості з основним акціонером», — міркує Сахнова. Термінал також дозволить компанії розвивати складські потужності, яких у зарубіжних країнах у «Уралкалія» поки немає.

Бразилія активно використовує калійні добрива, необхідні для вирощування сої та інших зернових культур, а також є одним з основних ринків збуту «Уралкалію». Як свідчить інформація на сайті компанії, за підсумками першого півріччя 2013 р. на ринок Латинської Америки припало 15% продажів «Уралкалію», тобто 645 000 т хлористого калію. «У цьому році ринок Бразилії виріс на 3,5%, в наступному році ми очікуємо зростання на 4-5%, при цьому зростання в Китаї, Європі і США буде несуттєвим», — говорить Сахнова. «Уралкалій» продає хлористий калій в Бразилію за ціною $320-330 за тонну, компанія планує підняти ціни до $350.

порнуха утром | Ты что, солишь впрок эти сексуальные фото?

Портовий термінал Terminais Portuarios da Ponta do Felix переміщує товари з ЄС, Росії та ряду інших країн, серед яких Японія, Саудівська Аравія, ОАЕ. Продуктивність становить 2000 т на добу. Площа складів — 23 000 кв. м.

Читати на сайті Відомості

admin