Forbes назвав три секрети мільярдерів Економетрікс ньюз

Forbes назвав три секрети мільярдерів

knoxdiggs.com - 18.02.10

Журнал forbes

Журнал Forbes провів інтерв'ю з більш ніж десятьма мільярдерами і ще більшою кількістю мультимільйонерів і виділив три ключові чинники, об'єднуючі найбагатших людей планети.

"Перший секрет по-справжньому багатих людей полягає в тому, що вони не бояться зазнати невдачі", цитує видання РІА Новини.

Кожний з мільярдерів, щонайменше, одного разу ухвалював помилкові для бізнесу рішення, проте неодмінно витягував з невдач уроки. "На помилках вчаться" - це про світових магнатів.

"Другий секрет по-справжньому багатих полягає в тому, що вони креативно дивляться на проблеми, пов'язані з джерелами нових прибутків", - вважає Forbes.
Акули бізнесу ніколи не задовольняються досягнутим і завжди критично оцінюють свої завоювання, намагаючись добитися більшого.

Третім секретом мільярдерів журнал називає вдале одруження. Forbes підкреслює, що, кажучи про щасливий шлюб, зовсім не має на увазі багатих спадкоємиць, хоча стан обраниці зовсім не є недоліком.

"Критично важливо мати дружину, яка підтримує тебе, і, що ще важливіше, вірить в твоє просування вгору", - повідомляє видання.

При цьому правильний вибір супутниці життя назвали головним джерелом свого капіталу все "селфмейдмени", що складали статок у першому поколінні.