Володимир Потанін позбавив своїх дітей спадку Економетрікс ньюз

Володимир Потанін позбавив своїх дітей спадку

knoxdiggs.com - 02.02.10

Потанін

Глава холдингу «Інтеррос» Володимир Потанін вирішив, що після смерті весь його статок, який оцінюється в декілька мільярдів доларів, буде передано на доброчинні цілі, пише "Погляд" з посиланням на публікацію в газеті Finаncial Times.

«Мій статок ніхто не успадкує. Мій капітал повинен працювати на благо суспільства, і він продовжуватиме працювати для соціальних цілей», - заявив російський бізнесмен в інтерв'ю виданню.

«Мої діти ростуть, їх батько є мільярдером і широко відомою людиною. Вони, по-перше, знаходяться в моїй тіні, а по-друге, хіба буде у них при цьому мотивація, щоб досягти чого-небудь в житті», - пояснив свої плани Потанін, у якого є дочка Анастасія і два сини - Іван та Василь.

«У цьому сенсі я вважаю це дуже правильним кроком - передати статок на службу суспільству, а не спадкоємцю», - відзначив Потанін.

За його словами, при ухваленні рішення він орієнтувався на Біла Гейтса і Воррена Баффетта - одних з найбагатших людей планети, відомих широкомасштабними добчинними проектами.
Крім того, Володимир Потанін заявив, що вже зараз він збільшить фінансування створеного ним Добродійного фонду з 10 млн. доларів до 25 млн. щорічно, передає РІА «Новини».

У квітні 2009 року Forbes оцінював статок Потаніна в 2,1 млрд доларів, з якими він зайняв 318-е місце в рейтингу мільярдерів. У порівнянні з 2008 роком він скоротився більш, ніж на 17 млрд доларів. Проте з квітня минулого року він зріс.