Главная » Банки » Німеччина відхрестилася від порятунку Deutsche Bank

Німеччина відхрестилася від порятунку Deutsche Bank

Уряд Німеччини не готує план порятунку Deutsche Bank. Про це заявив представник міністерства фінансів країни Мартін Егер на прес-конференції у Берліні, повідомляє The Guardian. За словами чиновника, ніяких приводів для подібних спекуляцій немає.

Егер відмовився відповісти на питання про те, чи проходили в уряді Німеччини зустрічі, де обговорювалася ситуація з найбільшим інвестбанком країни. При цьому він визнав, що Deutsche Bank системно важливий для економіки країни.

На початку цього тижня акції банку знову обвалилися, встановивши новий багаторічний мінімум і впритул наблизившись до 10 доларів за акцію. Падіння відбулося на тлі заперечення DB чуток про те, що його представники зверталися за допомогою до канцлеру Німеччини Ангелі Меркель.

Всього з початку року папери кредитної організації обвалилися більш ніж в два рази. Акції дешевшали на тлі слабких показників банку, а також штрафу, виписаного йому американськими регуляторами (14 мільярдів доларів).

Ця сума всього на 15 відсотків менше поточної ринкової капіталізації кредитної установи. Всього з 2009 року банк віддав 9 мільярдів доларів штрафів, що завдало серйозної шкоди його фінансовим показникам. До прикладу, в минулому році Deutsche Bank довелося виплатити 2,5 мільярда доларів за маніпуляції ставкою LIBOR і 257 мільйонів доларів за порушення встановленого США режиму санкцій проти Ірану та низки інших країн.