Питання організації діловодства та електронного документообігу обговорюють на нараді в Підмосков’ї

На базі ФБЛПУ «Санаторій-профілакторій «Підмосков’ї» проходить Всеросійський семінар-нарада, організований Адміністративно-контрольним управлінням. Тема семінару — «Організація діловодства, електронного документообігу та архівного забезпечення діяльності управлінь ФНС Росії по суб’єктах Російської Федерації та міжрегіональних інспекцій ФНС Росії».

В роботі семінару-наради беруть участь представники Адміністративно-контрольного управління, Управління інформаційних технологій ФДУП ГНІВЦ ФНС Росії та ФКУ «Податок-сервіс» ФНС Росії.

В рамках дводенного семінару-наради учасники обговорять питання вдосконалення методологічного забезпечення діловодства та експлуатації СЕД, про що більше можна дізнатися тут.

У програму наради-семінару включені актуальні питання розвитку електронного документообігу; надання державної послуги по здійсненню особистого прийому громадян та забезпечення розгляду звернень громадян та організацій; централізованого архівного збереження податкових документів і багато інших.

Відкриваючи нараду, начальник Адміністративно-контрольного управління А. Н. Дворецький зазначив, що, враховуючи загальний тренд розвитку ФНС Росії в останні роки як інформаційно відкритою і сервісної служби, важливо приділяти велику увагу не тільки підвищенню якості інформування платників податків, але й активному впровадженню сучасних технологій в роботу податкових органів.

В ході наради учасники будуть детально поінформовані про останні зміни відомчої нормативної бази у сфері документаційного забезпечення управління, познайомляться з позитивним досвідом роботи в територіальних податкових органах, а в рамках круглого столу більш детально дізнаються про останні досягнення в області обробки документів і отримають консультації фахівців.