Томмі Хілфігер погодився продати квартиру зі знижкою

Американський дизайнер Томмі Хілфігер знизив ціну пентхауса в нью-йоркському готелі Plaza Hotel ще на 10 мільйонів доларів. Спочатку засновник бренду Tommy Hilfiger планував продати квартиру за 80 мільйонів доларів, тепер вартість пропозиції зменшена до 58,9 мільйонів, пише The Wall Street Journal.

Пентхаус загальною площею понад 520 квадратних метрів вперше був запропонований покупцям в 2013 році за 80 мільйонів доларів, згодом ціну знизили до 75 мільйонів, потім до 68,95 мільйона. Кілька місяців тому об’єкт зняли з продажу, тепер він знову виведений на ринок за ціною 58,9 мільйона доларів.

Квартира Хілфігера займає 18-й і 19-й поверхи будівлі Plaza Hotel. З її вікон відкривається вид на Центральний парк і П’яту авеню. Модельєр придбав нерухомість у 2008 році, заплативши за неї 25,5 мільйона доларів.

Продажем об’єкта займається компанія Douglas Elliman Real Estate.

Томмі Хілфігер заснував модний будинок Tommy Hilfiger у 1985 році. Компанія починала з виробництва жіночого одягу та аксесуарів, у 1992 році з’явилася чоловіча колекція. З 2001 року марка виробляє взуття. Крім того, в асортимент входять одяг для дітей та парфумерія.