VAIO розповіла про свої плани у статусі самостійної компанії

Продане у травні інвестиційному фонду Japan Industrial Partners підрозділ ноутбуків Sony VAIO з 1 липня розпочало свою діяльність як самостійна компанія, в якій Sony зберігає 5-відсоткову частку. Разом з тим були представлені нові моделі ноутбуків VAIO Fit і VAIO Pro — центральні продукти в лінійці VAIO до згасання бренду.

3 серпня компанія провела брифінг, на якому розповіла про своїх поточних планах і довгострокових завдань. Бізнес-стратегія отримала назву Azumino Finish, яка передбачає, що виготовлення ноутбуків буде передано іноземним контрактним виробникам, а остаточна експертиза продуктів буде проводитися у центральній штаб-квартирі в місті Адзумино, префектура Нагано.

VAIO обіцяє створювати продукти не тільки з прицілом на якість, ні на загальне користувальницьке оточення, що гарантує задоволення користувачів. Спочатку компанія планує розвивати продаж VAIO Pro 11/13 і VAIO Fit 15E. Але вже в цьому році має намір випустити першу власну лінійку продуктів.

VAIO також повідомила, що в кінці цього тижня її нові комп’ютери будуть виставлені для огляду в різних технологічних магазинах по всій Японії. Комп’ютери VAIO повернулися і в інтернет-магазин Sony. Примітно, що VAIO нічого не говорить про розширення бізнесу за межі Японії.