• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

У Росії частково засекретили дані про бюджет

Відadmin

Чер 14, 2022

Міністерство фінансів Росії частково засекретило дані щодо бюджетної звітності, приховавши частину інформації через ризики нових санкцій, пише РІА Новини з посиланням на повідомлення відомства.

Там уточнили, що через дії країн Заходу, які чинили тиск на Росію, «виникла необхідність часткового обмеження поширення інформації, зокрема формування бюджетної звітності».

Мінфін 14 червня представив попередню оцінку виконання федерального бюджету за січень-травень 2022 року, проте інформації про джерела фінансування дефіциту та про виконання видатків за розділами та підрозділами бюджету там немає.

Представлені лише загальні дані про доходи, що надійшли, сукупна сума витрат і розмір бюджетного профіциту, за звітний період склав майже 1,5 трильйона рублів. Інформація про виконання бюджету за попередні місяці також не була опублікована.

Раніше в червні уряд також запропонував засекретити дані про російський золотий запас і державні валютні резерви країни, приховавши їх від «недружніх» країн. Наразі інформація про розміри резерву не підлягає засекреченню і не може вважатися державною таємницею, але уряд хоче розв’язати таку можливість.