Байден бачить ознаки відновлення американської економіки
Економетрікс ньюз

Байден бачить ознаки відновлення американської економіки

3 вересня 2009 року

Байден бачить ознаки відновлення американської економіки

Віце-президент США Джозеф Байден бачить ознаки відновлення американської економіки, які, на його думку, з'явилися завдяки впровадженню розробленого адміністрацією Барака Обами пакету антикризових заходів.

"Пакет антикризових заходів грає значну роль для змін в нашій економіці і змін у країні в цілому. І зараз, замість того, щоб обговорювати депресію, ми говоримо про кінець економічного спаду. Завдяки впровадженню пакету антикризових заходів збережені від 500 тисяч до 750 тисяч робочих місць для американців", - сказав Байден, виступаючи у четвер в Брукингському інституті.
За словами Байдена, відновлення економіки йтиме нерівними темпами і не швидко. Він визнав, що в даний час все ще великий рівень безробіття, але завірив, що адміністрація США робить все, щоб з цим справитися. Також Байден призвав критиків внутрішньої економічної політики Обами до терпіння і відзначив, що хоча результати з'являються на перший погляд поволі, вони є, і відновлення економіки йде набагато швидше, ніж передбачалося.

"Пакет (антикризових заходів) працює більше, швидше, ефективніше. Набагато ефективніше за наші найсміливіші очікування", - сказав віце-президент.

Пакет антикризових заходів, який почала упроваджувати адміністрація Обами після президентських виборів полягає в держпідтримці критично важливих секторів економіки, радикальне зниження невиправданих бюджетних витрат і перехід на економічніший режим економіки. Пакет антикризових заходів піддається постійним нападкам політичних супротивників діючої адміністрації. Обаму дорікають в зайвих бюджетних витратах в рамках цього пакету, які, як вважають опоненти президента, не пропорційні відновному ефекту, що надається.