• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

У GTA VI з’явиться жіночий персонаж

Відadmin

Сер 1, 2022

У новій частині Grand Theft Auto з’явиться жіночий персонаж. Про це повідомляє Bloomberg.

Колумніст агентства Джейсон Шрайєр заявив, що у новій серії GTA одним із головних героїв уперше буде жінка. За словами близьких до студії Rockstar джерел, героїня-латиноамериканка виявиться однією з основних дійових осіб, на її створення «надихнули грабіжники банків Бонні та Клайд».

За словами Шрайєра, останніми роками на тлі різних змін у суспільстві Rockstar намагається змінити свій імідж. Зокрема, компанія значно скоротила гендерний розрив в оплаті праці і прибрала трансфобні жарти з останньої консольної версії Grand Theft Auto V.

«Подібні кроки колись здавалися немислимими для компанії, чия франшиза, що найбільше продається, є сатиричним зображенням Америки», — зауважив фахівець. Джейсон Шрайєр підкреслив, що в іграх серії GTA жінки зазвичай представлені як сексуальний об’єкт. Автор зауважив, що в тому числі завдяки цій стратегії GTA V була продана гігантським тиражем 165 мільйонів копій.

Експерт пояснив, що внутрішні зміни в компанії та пандемія коронавірусу вплинули на те, що розробка GTA VI сповільнилася. “Деякі співробітники студії кажуть, що вони все ще намагаються зрозуміти, як робити ігри в цій новій ітерації Rockstar”, – зазначив Шрайєр. Проте багато хто в компанії, за словами фахівця, вважає, що «моральний дух вищий, ніж будь-коли, і що культурні зміни того варті».