• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

На iPhone з’явиться більше реклами

Відadmin

Сер 1, 2022

Apple має намір показувати більше реклами у фірмовому магазині App Store. Про це повідомляє видання MacRumors.

У заяві компанії йдеться про те, що рекламні блоки з’являться на вкладці «Сегодня», де формується топ актуальних програм, і на окремих сторінках додатків. Наразі рекламу в App Store можна побачити лише на вкладці та в результатах пошуку.

У Apple уточнили, що реклама на екрані «Сегодня» відображатиметься у великому форматі, проте у вікні кожного блоку буде позначка зі словом «реклама» синього кольору. Оголошення всередині сторінок програм покажуть під заголовком “Вам також може сподобатися”. Усі банери, які зможуть побачити власники iPhone, iPad та інших продуктів Apple, будуть підсвічуватись синім кольором.

“Apple Search Ads надає розробникам всіх розмірів можливості для розвитку свого бізнесу”, – повідомили представники корпорації. У компанії помітили, що в App Store публікуватимуть лише перевірену рекламу додатків.

Терміни початку тестування нових форматів не розкриваються, проте запуск програми заплановано на найближчий час. Вперше рекламні блоки в App Store з’явилися у 2016 році.

Раніше стало відомо, що стільникові оператори США уклали договір зі стартапом Glance щодо відображення реклами на екранах блокування смартфонів. Сервіс відображатиме релевантну рекламу на екранах телефонів на Android.