• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

Xiaomi випустила розумні окуляри

Відadmin

Сер 1, 2022

Xiaomi представила розумні очки. Про це повідомляє китайське видання ITHome.

Девайс Mijia Glasses Camera отримав класичний для окулярів форм-фактор і збільшені за розміром дужки, в яких знаходяться камери, проектор та акумулятор. Зображення виводиться на microLED-екрани, які мають оптичну призму. Окуляри мають дві камери роздільною здатністю 50 та 8 мегапікселів для зйомки фото та відео.

За допомогою камери та системи мікрофонів випущений Xiaomi гаджет дозволяє записувати відео, потім ролики можна завантажити на згадку про смартфон. Також пристрій має опцію перекладу іноземної мови в текст та виведення на екран користувача. Апарат підтримує функції доповненої дійсності.

Mijia Glasses Camera має восьмиядерний чіп Qualcomm Snapdragon, 3 гігабайти оперативної та 32 гігабайти вбудованої пам’яті. Гаджет отримав акумулятор ємністю 1020 міліампер-годин із магнітною зарядкою, підтримку Wi-Fi та Bluetooth 5.0.

Пристрій доступний для придбання користувачам краудфандингової платформи Xiaomi за ціною 2499 юанів або близько 24 тисяч рублів. Після виходу в широкий продаж окуляри Mijia Glasses Camera будуть оцінені в 200 юанів дорожче.