• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

Apple пожертвує iPhone 14 заради комп’ютерів

Відadmin

Лип 5, 2022

Apple може зробити менше iPhone 14, ніж було заплановано раніше. Про це повідомляє Bloomberg.

Журналіст агентства Марк Гурман заявив, що Apple може обмежити виробництво процесорів нових iPhone. Фахівець зазначив, що за останні півтора роки компанія випустила чотири процесори для Mac – від M1 до M1 Ultra та M2. Також автор вважає, що протягом наступного року Apple випустить ще кілька чіпів. У зв’язку з цим журналіст зауважив, що корпорація пожертвувала iPhone 14 заради комп’ютерів Mac, що може негативно вплинути на кількість випущених смартфонів.

Гурман розповів, що Apple може обмежити випуск процесорів для телефонів. Автор зауважив, що в компанії знову зацікавилися випуском Mac, у зв’язку з чим постачання iPhone та Apple Watch можуть сповільнитись. У матеріалі йдеться, що на виробництво смартфонів також може вплинути залежність від компаній-партнерів та зростання витрат на випуск нового обладнання, спричинене дефіцитом напівпровідників.

Журналіст підкреслив, що, ймовірно, через це базові iPhone 14 вийдуть із процесором старого покоління, а чіпом A16 Bionic будуть оснащені лише преміальні гаджети – iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max.