• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

Європі пророкували «енергетичний шторм»

Відadmin

Лип 19, 2022

Аналітики Rystad Energy пророкували Європі «енергетичний шторм», з яким вона зіткнеться через спеку. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Зазначається, що Європа буде недостатньо підготовлена ​​до цього. У компанії Maxar повідомили, що температура в деяких частинах Великобританії та Франції може піднятися до рекордних рівнів на початку цього тижня. Експерти повідомили, що, незважаючи на зростання виробництва сонячної енергії, це ще збільшує попит на охолодження. В результаті збільшуються світові ціни на скраплений природний газ.

У Rystad Energy вважають, що підвищення температури може перешкодити Європі відновити свої запаси газу напередодні зими. Аналітики повідомили, що рівень сховищ на континенті залишається нижчим за норму для цієї пори року.

Раніше найспекотніший день в історії спрогнозували у Великій Британії. За словами фахівців, 18 липня 2022 року температура повітря має досягти 40 градусів Цельсія. Синоптики очікують, що екстремальна спека триватиме два дні. Влада прийняла рішення обмежити швидкість роботи метрополітену і попросила громадян користуватися громадським транспортом лише у разі нагальної потреби.