• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

Названа різниця в потужності між Windows 10 та 11

Відadmin

Лип 14, 2022

Windows 11 виявилася трохи потужнішою за попередню ОС від Microsoft у порівняльних тестах. Про це повідомляє видання HotHardware.

Фахівці компанії Puget Systems протестували обидві операційні системи, щоб порівняти їхню продуктивність. Інженери використовували у тестах процесори AMD та Intel, а також два чіпи Threadripper Pro. В результаті виявилося, що у багатьох тестах ОС нового покоління або порівнялася з Windows 10 за швидкістю роботи, або трохи вирвалася вперед.

Так, у бенчмарку Cinebench на обладнанні AMD Windows 10 виявилася трохи продуктивнішою за нову систему. У тестах Unreal Engina операційні системи Microsoft продемонстрували паритет, окрім випадку використання процесора Intel Core i9 12900K – тут Windows 11 показала більш високу швидкість роботи. На закінчення фахівці виявили, що в названих тестах Windows 11 виявилася потужнішою за Windows 10 на один відсоток.

Автори прийшли до висновку, що швидкість роботи обох систем практично ідентична. Фахівці Puget Systems відзначили, що багато користувачів Windows 11 скаржаться на низьку продуктивність системи, проте тести показують, що операційні системи нового та старого покоління у більшості випадків працюють однаково.

На початку липня експерти AdDuplex з’ясували, що Windows 11 опинилася на третьому місці за популярністю серед операційних систем Microsoft. Частка ОЗ із лютого до травня збільшилася незначно — з 19 до 23,1 відсотка.