• Вт. Гру 6th, 2022

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

Nokia представила телефон із вбудованими навушниками

Відadmin

Лип 14, 2022

Компанія HMD Global представила кнопковий телефон із вбудованими навушниками. Про це повідомляє видання The Verge.

Китайська корпорація, яка має права на бренд Nokia, випустила новий апарат 5710 XpressAudio. Телефон отримав традиційний форм-фактор, 2,4-дюймовий кольоровий екран, клавіатуру кнопки, підтримку 4G і додаткові опції для прослуховування музики. Відмінною рисою пристрою є приховані у ніші на задній стороні корпусу бездротові навушники.

TWS-навушники можуть працювати автономно до чотирьох годин. Підзаряджання здійснюється, коли гарнітура знаходиться в ніші телефону. У компанії розповіли, що акумулятор Nokia 5710 XpressAudio має ємність 1450 міліампер-годин і забезпечує до шести годин роботи в режимі розмови.

За словами журналістів, HMD Global не першою випустила телефон із подібним форм-фактором. Так, представлений в 2019 Servo R25 також отримав вбудовані навушники. “Примітно те, що унікальний форм-фактор намагається використати більш авторитетну компанію з глобальним охопленням”, – підсумували автори.

Nokia 5710 XpressAudio надійде у продаж на європейський ринок наприкінці липня. Вартість телефону у Великій Британії складе 69 євро, або близько 4 тисяч рублів.

Раніше джерела розповіли, що Nokia може випустити нову версію легендарного N73. Кнопковий апарат буде оновленою версією однойменного девайсу, випущеного в 2006 році.