• Пт. Лют 3rd, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

Есмінець ВМС США відремонтують за 108 мільйонів доларів

Відadmin

Сер 25, 2022

Американська філія компанії BAE Systems отримала контракт на ремонт есмінця Військово-морських сил (ВМС) США Ross типу Arleigh Burke. Вартість контракту становила 108 мільйонів доларів, пише Defense News.

Корабель, який ввели в експлуатацію в 1997 році, відправиться на верф BAE Systems в Норфолку, штат Вірджинія. Технічне обслуговування корабля планують завершити у квітні 2024 року.

Фахівці BAE Systems відремонтують силове встановлення корабля, а також проведуть технічне обслуговування корпусу, надбудови, паливних баків та баластових ємностей. У компанії зазначили, що після технічного обслуговування корабель зможе експлуатувати ще десять років.

Есмінець Ross, приписаний до військово-морської бази Рота в Іспанії, спустили на воду 1996 року. Корабель може нести крилаті ракети BGM-109 Tomahawk у встановленні вертикального пуску Mk 41.

Раніше видання The Drive повідомило, що есмінець Preble типу Arleigh Burke отримав лазерну зброю High-Energy Laser with Integrated Optical Dazzler and Surveillance system (HELIOS), призначену для спостереження та засліплення супротивника.