Біткойн-біржа відмовилася від використання російських платіжних систем

БіткойниЕлектронна біткойн-біржа BTC-E, що дозволяє використовувати в розрахунках рублі, відмовилася від використання російських платіжних систем. Про це повідомляється на сайті майданчика.

У повідомленні зазначається, що фінансові зобов’язання перед клієнтами будуть виконані в повному обсязі без стягування додаткової комісії. Біржа пояснила відмову від російських платіжних систем політикою ЦБ РФ, який раніше зарахував біткойни до грошових сурогатів.

7 лютого відбулося ще кілька подій, на тлі яких курс криптовалюти істотно знизився. Зокрема, Apple вирішила прибрати з магазину додатків для iPhone і iPad програму Blockchain, яка використовувалася для операцій з біткойнами.

девушки голые возбуждающие эпизоды. | Массажистки парнуха лизбиянки порнуха. | форум в Красноярске, красноярский форум.

Це рішення компанії, як передбачається, призвело до зростання кількості запитів на виведення коштів з біткойн-біржі MtGox. В результаті у майданчика виникли технічні неполадки і виведення грошей тимчасово призупинили. У MtGox пояснили, що фахівцям потрібно дослідити систему в статичному стані. Коли труднощі будуть усунені, неясно; біржа обіцяла надати новини з цього питання до 10 лютого. На тлі подій, що відбулися курс біткойна протягом півтори доби впав майже на третину до 650 доларів. Станом на 18:00 по Москві курс скоректувався вгору до 740 доларів.

Банк Росії наприкінці січня цього року висловився про те, як буде регулюватися обіг біткойнів у РФ. ЦБ застеріг громадян від використання віртуальних валют. Регулятор уточнив, що має намір вносити транзакції з біткойнами в розряд сумнівних операцій. Через кілька днів Генпрокуратура повідомила, що до профілактики правопорушень, пов’язаних з біткойнами, підключаться МВС і ФСБ, пише Лєнта.ру.

admin