Елегантний вік: фітоестрогени та профілактика старіння

В рамках спільного проекту «Елегантний вік: краса і якість життя» фармацевтичної компанії «Евалар» і клінік естетичної медицини професора Юцковской, відбулася прес-конференція «Елегантний вік: фітоестрогени та профілактика старіння»

На заході зібралися провідні експерти та лідери думок різних медичних галузей: гінекологи, ендокринологи, дерматологи-косметологи, біологи-нутриціологи, а також представники більш ніж п’ятдесяти ЗМІ. Вчених і журналістів об’єднав спільний проект і загальна мета: допомогти російським жінкам прийняти і усвідомити ті зміни, які неминуче відбуваються в їх організмі після 40 років, навчити їх управління віком, показати безпечні шляхи корекції проявів старіння, пов’язаного зі зниженням рівня естрогенів.
У чому ж секрет управління віком?

Профілактична медицина на Заході і в США набагато випереджає таку в Росії. Наприклад, антивікові програми рекомендуються жінкам уже з 25 років. Саме тому в даний час пріоритетним напрямком у розвитку компанії «Евалар» є створення ліній продуктів, спрямованих на продовження молодості, збереження краси та покращення якості життя росіянок.

«Для нас це соціальний проект, — розповіла Голова Ради директорів компанії «Евалар» Н.С. Прокоп’єва. — Жінки в Росії мають право на те, щоб і після 40 років виглядати і відчувати себе такими ж красивими і бажаними, як в юності. Щоб і в 50 виглядати на 35! Допомогти їм у цьому — завдання проекту і наших космецевтичних засобів «Ци-Клим» з фітоестрогенами циміцифуги для уповільнення процесів старіння, обумовленого зниженням рівня естрогенів у жінок після 40 років».

Про те, наскільки важливо для здоров’я та зовнішності жінки підтримувати рівень жіночих гормонів, розповіла д. м. н. С. В. Юренєва — професор Наукового центру акушерства, гінекології та перинатології імені в. І. Кулакова:

«У жінки все залежить від жіночих гормонів: стан шкіри, волосся, кісткової системи, настрій, маса тіла, здатність до навчання. Зниження рівня естрогенів, незалежно від віку, запускає процеси старіння. Застосовуючи фітоестрогени циміцифуги профілактично, ми можемо взяти процес гормонального старіння під контроль».

При цьому, пояснила С. В. Юренєва, механізм дії фітоестрогенів циміцифуги принципово відрізняється від механізму дії інших видів фітоестрогенів (наприклад, ізофлавонів сої). Тому застосування фітоестрогенів циміцифуги відрізняється високим рівнем безпеки.

Професор, д. м. н. Я. А. Юцковская підкреслила, що зниження рівня естрогенів є однією з основних причин прояву зовнішніх ознак старіння.

Гості прес-конференції змогли на наочних прикладах оцінити поліпшення стану шкіри пацієнток клінік професора Я. А. Юцковской в результаті призначення препаратів для корекції гормонального фону, у тому числі з фітоестрогенами, у складі комплексної анти-ейдж терапії.

Діючи зовні і зсередини, засоби серії «Ци-Клим» допомагають усунути наслідки нестачі гормонів жіночої молодості — естрогенів, а значить, повернути жінці красу, привабливість і впевненість у собі!

admin