Гендиректором газети Metro в Росії стала дочка власника видання

Генеральним директором ВАТ «Газета Метро» (група ESN) стала директор з маркетингу компанії Ганна Березкіна, повідомили ИТАР-ТАСС в прес-службі ESN Group в п’ятницю.

«Довгострокова успішність медіа-компаній пов’язана з інноваційними рішеннями. Це вимагає нових, креативних підходів до традиційного медіа-бізнесу, пише newsmediaua.org, що властиво нового покоління менеджерів у цій сфері», — відзначає голова ради директорів Групи ЕСН Григорій Березкін.

Ганні Березкиной 25 років, вона закінчила Економічний факультет МГУ ім. Ломоносова і бізнес-школи університету St Andrew’s в Шотландії.

Екс-гендиректор Metro Борис Коношенко покинув свій пост в грудні минулого року. Він увійде до Ради директорів ВАТ «Газета Метро» і займеться стратегічним розвитком видання та взаємодії з Metro International.

В Росії газета Metro виходить з 2005 року. Група ESN придбала франшизу на випуск Metro в Москві в 2009 році. Воно розповсюджується безкоштовно на станціях метро, існує за рахунок розміщення реклами. На кінець жовтня 2013 року аудиторія московського видання становила трохи більше 1 млн осіб.

admin