Президент «Макдоналдса» пішов у відставку через службовий роман

Президент «Макдоналдса» (McDonald’s) Стів Істербрук пішов у відставку через роман з підлеглою. На цій посаді його замінить 51-річний Кріс Кемпзінскі. Про це повідомляється на сайті американської корпорації.

«Керівництво прийшло до висновку, що він [Істербрук] порушив політику компанії, вступивши за взаємною згодою у взаємини з співробітницею», — йдеться в повідомленні.

У бесіді з The Wall Street Journal Істербрук заявив, що зробив помилку і повністю згоден з рішенням компанії.

Стів Істербрук приєднався до «Макдоналдс» у 1993 році і працював у британському підрозділі. У 2011 році він покинув корпорацію, очоливши компанію PizzaExpress, а потім зайняв пост генерального директора компанії Wagamama. Через два роки Істербрук повернувся в «Макдоналдс» на посаду головного бренд-директора компанії і її віце-президента. Навесні 2015 року був призначений президентом компанії замість Дона Томпсона.

Мережа ресторанів швидкого харчування «Макдоналдс» у світі налічує близько 38 тисяч точок. Корпорація входить в список найбільших компаній США. За кількістю ресторанів мережа поступається тільки іншій американській компанії — Subway.

admin