Путін виправдав надприбутки глав держкорпорацій

Президент Росії Володимир Путін виправдав надприбутки глав державних корпорацій, хоча і визнав, що його самого це коробить. Черговий фрагмент відео спецпроекту ТАСС «20 запитань Володимиру Путіну» опублікований на YouTube-каналі агентства.

На питання журналіста Андрія Ванденка, як б’ється державність корпорацій з тим, що їх керівництво отримує дуже великі гроші — до мільйона в день, президент визнав, що погано б’ється.

Він пояснив, що в держкомпанії наймають кращих на ринку іноземних фахівців, які вимагають зарплат світового рівня. Але в зв’язку з цим начальники повинні отримувати ще більше, бо це спричинене всюди.

Глава держави порівняв ситуацію з тією, що склалася в цивільній авіації, коли в Росії змушені були наймати іноземних пілотів.

У фрагменті, опублікованому напередодні, 12 березня, президент розповів, що вважає представників малого бізнесу, які в основному займаються торгівлею, шахраями. За його словами, таке ставлення закріпилося у свідомості народу, а сам він — частина цього народу.

Раніше Путін пояснив, що різниця між економічною стабільністю, яка зараз є в Росії, і застоєм в тому, що перша є базою для розвитку, а застій — це рух назад і відмова від розвитку.

admin