Самарський завод «Джерело» позбавили ліцензії на виробництво алкоголю

Арбітражний суд Самарської області задовольнив позов Федеральної служби з регулювання алкогольного ринку до представників комбінату, повідомили «ФедералПресс.Приволжжя» в суді.

«Суд постановив позбавити ліцензії ТОВ «Самарський комбінат Джерело». Рішення суду поки не вступило в законну силу», – пояснив співрозмовник агентства.

У січні представники Федеральної служби з регулювання алкогольного ринку спільно з поліцією провели позапланову ліцензійну перевірку. На комбінаті були виявлені факти незаконного виробництва та обігу спиртовмісної продукції. За даними Росалкогольрегулювання, на підприємстві знайшли потаємну кімнату, заставлену коробками з акцизними марками.

За результатами перевірки поліція порушила кримінальну справу за статтею «Виготовлення з метою збуту підроблених федеральних спеціальних марок для маркування алкогольної продукції», пише КуПол. У свою чергу представники Росалкогольрегулювання прийняли рішення про призупинення ліцензії компанії «Джерело».

Примітно, що схожі проблеми виникли у постачальника спирту на «Джерело» – компанії «Буян». На комбінаті були виявлені факти незаконного виробництва та обігу спиртовмісної продукції. За даними Росалкогольрегулювання, на підприємстві виявили 800 тисяч літрів нелегально виробленого етилового спирту. Проте компанії вдалося зберегти свою ліцензію.

admin